Edukacja domowa jest ogromnym wyzwaniem dla rodziców, dlatego tak ważne jest by ich wspierać na tej drodze, pomóc osiągać jeszcze więcej. Rodzice łączą się w grupy nieformalne by razem organizować edukację i spotkania integracyjne swoich dzieci. Czasem te nieformalne grupy zamieniają się szkoły demokratyczne, świetlice.

Szkoła Podstawowa Kosmos bardzo chętnie wspiera takie inicjatywy. Dzielimy się swoimi doświadczeniami, pomysłami, wypożyczamy materiały edukacyjne, organizujemy spotkania integracyjne różnych grup, szkół.

Szkoły i grupy współpracujące ze Szkołą Kosmos wzajemnie wspierają się, wymieniają doświadczeniami.

Jeśli prowadzicie taką szkołę, kooperatywę czy grupę rodzin ed, zapraszamy Was do kontaktu. Razem osiągniemy więcej, stworzymy nową jakość, rozwiniemy polską edukację. Razem jesteśmy w stanie stworzyć rzeczy, które wydają się niemożliwe.